Těhotenská móda

Přinášíme Vám stylové a kvalitní těhotenské oblečení z Anglie od předních značek JoJo Maman Bébé a FunMum. V tomto moderním těhotenském oblečení se budete cítit velmi pohodlně a chic! Vybírejte, kombinujte a nebojte se barev a proužků!

Těhotenská móda - trendy Jaro 2015

Hitem jarní sezóny 2015 je džínovina, pruhy a svěží námořnický styl! Ani v těhotenství se nemusíte vzdát trendy oblečení, vyberte si z naší nabídky těhotenského oblečení a buďte IN. Neodolatelná kombinace jsou džíny s rovnými nohavicemi, svetr s módními pruhy, k tomu stačí doplnit balerínky či tenisky a je z vás nastávající maminka, která ví, co je trendy a zároveň pohodlné!

Dark Wash Straight Leg Maternity Jeans B4962

Logo Navy

Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge, nakupuje u JoJo Maman Bébé

Díky předním britským značkám FunMum a JoJo Maman Bébé jsme schopni vám v našem e-shopu nabídnout těhotenské oblečení, které je moderní, kvalitní a zároveň pohodlné. A navíc u JoJo Maman Bébé nakupuje těhotenské oblečení také Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge, což svědčí o vysoké kvalitě a stylu této značky!

http://whatkatewore.com/ 

http://www.aceshowbiz.com/news/view/00057625.html 

http://www.huffingtonpost.co.uk/2013/02/05/kate-middleton-pregnant-duchess-cambridge-holidays-caribbean-prince-william-family_n_2620579.html 

http://www.moda.cz/a/kate-middleton-je-princeznou-i-behem-tehotenstvi-se-svym-druhym-potomkem--14443