Reference

Recenze zákazníků:

17. července 2020 - Ověřený zákazník: "Velice rychlé vyřízení objednávky." 

20. leden 2018 - Ověřený zákazník: "Velká výhoda - pohotovost obchodu, ochota, vynikající komunikativnost a opravdový zájem o blaho zákaznice. Rychlé a efektivní řešení při výměně zboží za jiný, více vyhovující model. Nemám co vytknout, mohu jen doporučit!"

17. leden 2018 - E-mail od paní Bohumily: "Chtěla jsem Vám moc poděkovat za nákup. Jsem velice spokojená jak s kvalitou oblečení, tak s Vaším korektním a ochotným přístupem."

2. leden 2018 - Vladka: "Rychlé dodání výborná kvalita velká spokojenost."

4. září 2017 - Misutkaaa: "Mají celkem fajn oblečení, jen dodací lhůta je trošku delší, ale pořád to stihli do jednoho týdne."

25. ledna 2017 - Spokojený zákazník: " Perfektní domluva (při objednávce jsem popletla adresu, vše bez problémů a velmi rychle na mou žádost změněno), druhý den odesláno a doručeno. Zboží sedí naprosto perfektně, odpovídá popisu (velikosti) i obrázku. Jsem velmi vysoká a prodloužené kalhoty mi sedí krásně i na délku. Maximální spokojenost."

3. ledna 2017 - Ověřený zákazník: "V obchodě jsou nabízené značky, které nejsou v Česku jinak dostupné, zboží kvalitní odpovídající ceně:)"

26. prosince 2016 - Ověřený zákazník: "Kvalitní zboží, dobrá nabídka, ochotný personál. Našel jsem pro manželku, co dlouho hledala. Díky! "

18. října 2016 - Lucka: "Tento obchod můžu jenom doporučit, paní mi vyšla vstříc se vším, co jsem chtěla a byla ochotná a milá. Zboží dorazilo velmi rychle a ve výborné kvalitě. Moc na internetu oblečení nekupuji, ale s tím jsem byla spokojená."

10. října 2016 - Ověřený zákazník: "Rychlá komunikace, upřesnění dodací lhůty včetně uvedení důvodu prodloužení a předem poradí i s výběrem velikosti, příp. dalšími dotazy."

28. září 2016: Simona Tichá: "Rychlé vyřízení, prostě super."

Zdroj: http://obchody.heureka.cz/tehotenskamodazanglie-cz/recenze/

logo_heureka