O nás

Náš e-shop specializovaný na těhotenskou módu jsme spustili v roce 2014. Od té doby pro vás neustále rozšiřujeme sortiment a dbáme na to, abychom vám přinášeli unikátní kvalitní těhotenské oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a trendy.

Prvním impulsem ke spuštění e-shopu byla má vlastní zkušenost. Jsem máma dvou malých dětí a v těhotenství jsem neustále řešila, co na sebe. Vždyť to znáte...

Bříško jsem neměla nijak velké, ale i tak jsem nemohla nosit své oblíbené džíny a trička. Džíny tlačily, trička byla najednou krátká a navíc jsem obě těhotenství měla přes zimu. Při shánění těhotenského oblečení jsem ale zjistila, že to, co je v nabídce, se mi nezamlouvá. Chtěla jsem pořád mít svůj styl a vypadat pěkně a odmítala jsem nosit o dvě čísla větší  svetry a trika, protože to vám stejně nesedí. Přes bříško v pořádku, ale v ramenou vám to padá.

Po těchto zkušenostech marného shánění kvalitního a pěkného těhotenského oblečení za rozumnou cenu jsem se rozhodla spustit vlastní e-shop s těhotenským oblečením. Spolupracuji s britskými výrobci JoJo Maman Bébé, FunMum a polským výrobcem Torelle. Tyto značky těhotenské módy jsou na trhu již přes 15 let a přináší kvalitu, styl a šarm v každém kousku těhotenského oblečení, které navrhnou a vyrobí.

Procházím osobně kolekce těchto známých značek a vybírám jen takové kousky oblečení, se kterými mají zákaznice ty nejlepší zkušenosti.

Naši nabídku oblečení stále rozšiřujeme  a osobně se snažím o to, abyste na našem e-shopu našla to, co hledáte, a byla spokojená a šťastná. To je to nejdůležitější nejen pro vás, ale především pro vaše děťátko.

Tak neváhejte a projděte si naši nabídku. Pokud vám zde něco shází, pište nám na e-mail jtstyle@email.cz.

Přeji příjemné nakupování.

DSCN2622IMG_8996 1